Gümrük Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavına (GYS) Katılacak/Katılamayacak Aday Listesi Açıklandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda Görevde Yükselme Sınavına katılacak ve katılmayacak adayların listesi paylaşıldı. Görevde Yükselme Sınavı hakkında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ 07.02.2018, 10:41 09.02.2019, 05:30
Gümrük Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavına (GYS) Katılacak/Katılamayacak Aday Listesi Açıklandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavına katılacak ve katılmayacak adayların listesi paylaşıldı. 

Konu ile ilgili olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda Ankara, Edirne, Bursa, Kocaeli, Hatay, Iğdır, Samsun, Gaziantep, Malatya, Antalya, İstanbul, İzmir, Mersin, Silopi, Trabzon ve Van illeri için Görevde Yükselme Sınavına katılacak olan adayların listesi paylaşıldı. İşte Gümrük ve Ticaret Bakanlığından yayımlanan duyuru

GÜMRÜK BAKANLIĞINDAN GYS DUYURUSU

Görevde yükselme sınavına katılacaklara ilişkin listelere yapılacak itirazların 07.02.2018-09.02.2018 (3 İş Günü) tarihleri arasında Personel Dairesi Başkanlığına itiraz dilekçelerini birimleri aracılığıyla EBYS ortamında göndermeleri gerekmektedir.

Bu tarihten sonra yapılacak itirazlar yönetmelik gereği dikkate alınmayacaktır.

Kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için, adayların sınava girecekleri binanın kapısında sınavın başlama saatinden en az yarım saat önce hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adayların sınav esnasında nüfus cüzdanları ve kurum kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Adayların; 

Cep telefonu, hesap makineli saat, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlar; kulaklık, her türlü elektronik/mekanik cihazla ve çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi vb. araçları,

Cep bilgisayarı, sözlük işlevi olan elektronik aygıt, hesap makinesi vb. her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazları,

Her türlü kesici ve delici alet, ateşli silah ve benzeri teçhizatları,

Müsvedde kâğıdı defter, kitap, ders notu, sözlük, dergi, gazete vb. yayınları,

Sınav esnasında yanlarında bulundurmaları kesinlikle yasaktır. Aksi şekilde davrananların sınavları iptal edilecektir.

Adayların cep telefonlarını sınav başlamadan önce sınıflarında görevli sınav gözetmenlerine teslim etmeleri şarttır.

Yorumlar (0)