Gümrük ve Ticaret Bakanlığı GYS Sonuçları Açıklandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Görevde Yükselme Yazılı Sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Bu bağlamda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı GYS Sonuçları Açıklandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Görevde Yükselme Yazılı Sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Bu bağlamda yayımlanan duyuruda Görevde Yükselme Yazılı Sınavlarının 10 Mart 2018 tarihinde yapıldığını ve bu sınavın sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Bunun yanı sıra söz konusu duyuruda sözlü sınav tarihlerinin daha sonra duyurulacağı ifade edildi. Ayrıca yazılı sınavda altmış (60) ve üzeri puan alanlardan, en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen toplam kadro sayısının beş (5) katı aday ile son sıradaki adayla aynı puana sahip olan personelin tamamının sözlü sınava alınacağı ifade edildi. İşte yayımlanan duyuru:

2018 GÖREVDE YÜKSELME YAZILI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI
 
10.03.2018 tarihinde yapılan Görevde Yükselme Yazılı Sınav Sonuçları için aşağıdaki linklere tıklayınız.
 
AÇIKLAMALAR

1- Sözlü sınav tarihleri ve yeri ayrıca duyurulacaktır.

2- Yazılı sınavda altmış (60) ve üzeri puan alanlardan, en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen toplam kadro sayısının beş (5) katı aday ile son sıradaki adayla aynı puana sahip olan personelin tamamı sözlü sınava alınacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 07:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
mübarek mehmethanoğlu
mübarek mehmethanoğlu - 1 yıl Önce

mülakat sonuçlarında neden aynı çabukluk gösterilmiyor