İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme Yazılı Sınavı Kesin Sonuçlarını Açıkladı

İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Görevde Yükselme Sınavı kesin sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Sınav sonucunda başarılı olan adayların yapmaları gereken işlemlere dair de bilgilerin yer aldığı duyuru detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ 18.06.2018, 18:14 12.02.2019, 19:55
İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme Yazılı Sınavı Kesin Sonuçlarını Açıkladı

Hatırlanacağı üzere İçişleri Bakanlığı geçtiğimiz dönemlerde yayımladığı bir duyuru ile bünyesinde görevli personellere yönelik Görevde Yükselme Sınavı yapacağını duyurmuştu. 
Bakanlık söz konusu görevde yükselme sınavı için adaylardan başvuruları kabul etti ve ardından başvuru sonucu olumlu olan adaylar görevde yükselme yazılı sınavına katıldılar. 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME YAZILI SINAV KESİN SONUÇLARINI AÇIKLADI

İçişleri Bakanlığı konuya dair yeni bir duyuru yayımlayarak 2018 yılı görevde yükselme sınavı kesin sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Yayımlanan duyuruda ayrıca sınav sonucu başarılı olan adayların sözlü sınavlarına dair de bilgi verildi. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda adayların sözlü sınavlara Temmuz ayı ortalarında girecekleri ilan edildi. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninin detayları şu şekilde,

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

2018 yılı Görevde yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Bakanlık Merkez Teşkilatı Yazılı Sınavı Kesin Sonuçları 

21 Nisan 2018 tarihinde MEB tarafından yapılan 2018 yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına İlişkin Bakanlığımız Merkez Teşkilatına İlişkin Kesin Yazılı Sınav Sonuç Listeleri ile Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazananlara Ait Kesinleşmiş Listelere aşağı yer alan linklerden ulaşabilirsiniz. Bakanlığımız merkez teşkilatında ilan edilen unvanlar için 2018 yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sözlü Sınavları 17-27 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, söz konusu sınava ilişkin günlü katılım listelere aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)