Kültür ve Turizm Bakanlığı DOB Görevde Yükselme Sınavı (GYS) Soru Kitapçıkları Yayınlandı

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı soru kitapçığı yayınlandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı DOB Görevde Yükselme Sınavı (GYS) Soru Kitapçıkları Yayınlandı

Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi, 3 Aralık 2016'da yapılan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Görevde Yükselme Unvan Değişikliği sınavının soru kitapçıklarının yayınlandığını duyurdu.

Sınav sonuçlarına itiraz işlemleri 9 Aralık 2016 17.00'a kadar yapılacak.

ASYM'nin İlgili Duyurusu Şöyle:
"03 Aralık 2016 Cumartesi günü yapılan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı cevaplı soru kitapçıklarına adaylar aday.ankara.edu.tr internet adresinden sisteme giriş yaparak ulaşabilirler.

Adaylar sınav sorulara ilişkin itirazlarını 09 Aralık 2016 17:00′ye kadar T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’ne yapacaklardır.

İtiraz başvurularını T.C. Ziraat Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesi, Ankara Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Sınav Yönetim Merkezi IBAN:TR120001002532699103995001 numaralı hesaba 20 TL itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’ne yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın TC kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ve faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 18:19
YORUM EKLE