Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Başvuruları MEB Tarafından Alınmaya Başladı!

Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı için başvuruların alınacağı belirtildi. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilenler.

Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Başvuruları MEB Tarafından Alınmaya Başladı!

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Dğerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir duyuru yayımlandı.

Yayımlanan duyuruda ise; Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan değişikliği sınavı için başvuruların alınacağı duyuruldu.

Yayımlanan duyuruda ise;

"10/09/2018-21/09/2018 tarihleri arasında 'TARIM VE ORMAN UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI' sınav adını belirterek 380 TL. sınav ücretini Ziraat Bankası Vakıflar Bankası Halk Bankası şubelerinden KURUMSAL TAHSİLAT (MEB ödemeleri) ile yatırabilirsiniz." ifadeleri yer aldı.

SORU VE CEVAPLAR NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Yayımlanan kılavuz içerisinde yer alan detaylara göre; "Sınav soru ve cevap anahtarları 09 Ekim 2018 tarihinde www.meb.gov.tr ile www.icisleri.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır." denildi.

SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ayrıca sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağıyla alakalı olarak detaylarda ise; "Sınav sonuç bilgileri 06 Kasım 2018 tarihinde www.meb.gov.tr ile www.tarim.gov.tr /www.tarimorman.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır." denildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 14:39
YORUM EKLE