Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 06 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilmiş olan Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"Bakanlığımız Personeli Unvan Değişikliği Yazılı Sınavı yapılan protokol gereği Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 06 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilmiş olup; sınav sonuçları http//www.tarimorman.gov.tr ile http://www.meb.gov.tr internet adreslerinden 06 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmıştı.

Unvan  Değişikliği  Yazılı  Sınavında  100  (yüz)  üzerinden  en  az  60  (altmış)  puan  alan adayların Bakanlığımız Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri gereği sözlü sınavları 19-30 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş, sözlü sınavda en az 70 puan alarak başarılı olan adayların, yazılı ve sözlü puanlarının aritmatik ortalaması hesaplanarak başarı puanları hesaplanmıştır. Başarı puan sıralamasını gösterir (aynı puanasahip  adaylar  isme  göre  sıralanmıştır)  Unvan  Değişikliği  Sınav  Sonuçlarının  listesi  ekte yer almaktadır." denildi.

Yorumlar (0)