Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Unvan Değişikliği Sınavı Yapacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile Unvan Değişikliği Sınavı yapılacağını açıkladı.

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Unvan Değişikliği Sınavı Yapacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), 20 Ekim 2017 tarihinde resmi sitesi üzerinden Unvan Değişikliği Sınav duyurusu yayımladı.

Buna göre; 399 sayılı KHK’ye tabi sözleşmeli personel statüsünde görev yapmakta iken bir üst öğrenim bitirerek mühendis ve tekniker pozisyonuna atanabilmek için Unvan Değişikliği Sınavı yapılacak.

UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI İÇİN ÖZEL ŞARTLAR

Fakülte ve Dört Yıllık Yüksekokulların; Maden, Makine, İnşaat, Elektrik-Elektronik, Elektrik, Jeoloji, Jeodozi, Bilgisayar, Bilişim Sistemleri ,Orman, Tekstil, Kimya, Endüstri Bölümlerinden mezun olmak

İki Yıllık Teknik Yüksekokullarının; Maden, İnşaat, Makine, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik, Harita ve Kadastro, Bilgisayar, İş Sağlığı ve Güvenliği, Elektrik Enerjisi Üretim ve Dağıtım Bölümlerinden mezun olmak

SINAV TARİHLERİ DUYURUSU

Yazılı Sınav Tarihi “başvuru süresi sonuna kadar”, sözlü Sınav Tarihi ise” yazılı sınav sonuçlarının açıklanmasını müteakip 10 gün içinde açıklanacak.

SINAV BAŞVURULARININ ALINMASI

Türkiye Taşkömürü Kurumu, unvan değişikliği sınavına başvurular, 20 Ekim- 24 Ekim 2017 (17:00) tarihleri arasında, Genel Müdürlükte Personel Daire Başkanlığına, Müesseselerde ise Personel Şube Müdürlüklerine müracaat edip Unvan Değişikliği Sınavı için hazırlanan Resimli Sınav Başvuru Formunu doldurmak suretiyle yapılacak.

Atanmaya hak kazanan sözleşmeli personeller Genel Müdürlük ve Müesseselerde ihtiyacı olan birimlerde çalıştırılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE