Ulaştırma Bakanlığı Görevde Yükselme Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile görevde yükselme sözlü sınavına katılacak adaylara yönelik bir duyuru yayımladı.

Ulaştırma Bakanlığı Görevde Yükselme Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru

Hatırlanacağı üzere Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı geçtiğimiz aylarda bir duyuru yayımlayarak görevde yükselme sınavı düzenleyeceğin açıklamıştı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyurunun ardından adaylar söz konusu sınav başvurusunda bulunmuşlardı. 

Ulaştırma Bakanlığı görevde yükselme sınav başvurusunda bulunan adaylardan başvuru sonuçları olumlu olan adaylar 10 Şubat tarihinde yazılı sınava katılmışlardı. 

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI'NDAN GYS DUYURUSU

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı internet sayfası üzerinden görevde yükselme sınavına ilişkin bir duyuru yayımladı. 

Yayımlanan duyuruda yazılı sınava giren adaylar arasından sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların belli olduğu ve adayların söz konusu listeye bakanlığın web adresi üzerinden ulaşabilecekleri bildirildi. 

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca sözlü sınav tarihlerine ilişkin bilgi verildi. 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru

''10 Şubat 2018 tarihinde yapılan Bakanlığımız Görevde Yükselme Yazılı Sınavı sonucunda 16-17-18-19 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak Sözlü Sınava ilişkin duyuru ve listeler Bakanlığımız internet adresinde yayımlanmıştır.''

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 09:48
YORUM EKLE