10 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı! On Numara Çekiliş Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Zengin olmak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen ve Milli Piyango İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlnen On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Ayrıca bu haftanın büyük ikramiye tutarı ise 327 bin 567 TL olarak bildirildi... İşte 10 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı! On Numara Çekiliş Sonuçları Nasıl Öğrenilir? Detaylar...

GÜNDEM 10.06.2019, 22:30
10 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı! On Numara Çekiliş Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. MPİ bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 327 bin 567 TL belirledi. Zengin olmanın hayalini kuranlar kuponlarını hazırladı.

On Numara oyununda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ANTALYA / MANAVGAT – İSTANBUL / PENDİK – TEKİRDAĞ / MALKARA

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Yorumlar (0)