banner731

10 kasım nöbetçi noter hangileri? İstanbul, İzmir, Ankara nöbetçi noter var mı?

Türkiye Noterler Birliği tarafından her hafta sonu görev yapacak noterler Türkiye Noterler Birliği resmi internet sitesinde yayınlanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 kasım resmi tatil olmasından dolayı vatandaşlar pazar gününe denk gelen 10 kasım günü nöbetçi noter olup olmadığını araştırmaya başladı. Herkes tarafından merak edilen soruların başında 10 kasım nöbetçi noter hangileri? İstanbul, İzmir, Ankara nöbetçi noter var mı? soruları oldu. 10 kasım nöbetçi noter hakkındaki detaylar haberimizde...

GÜNDEM 07.11.2019, 22:07
10 kasım nöbetçi noter hangileri? İstanbul, İzmir, Ankara nöbetçi noter var mı?

Haftaiçi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günlerinde yoğun mesaide çalışan vatandaşlar hafta sonu çalışacak ve görev yapacak nöbetçi noter hangileri olduğunu araştırmaya başladı. Bundan dolayı da nöbetçi noter listesi merak konusu oldu. 

NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ AÇIKLANDI

Her hafta olduğu gibi bu haftada Türkiye Noterler Birliği tarafından hafta sonu görev yapacak nöbetçi noter listesi yayınlandı. Bu hafta yayınlanan nöbetçi noter listesinde bu hafta 10 kasım günü resmi tatil olmasından dolayı 9 kasım nöbetçi noter listesi açıklandı.

10 KASIM NÖBETÇİ NOTER HANGİLERİ?

Hafta sonu noter işlemi yaptırmak isteyen vatandaşlar merakla 10 kasım pazar nöbetçi noter hangileri? sorusunun cevabını arasa da bulamadı. Çünkü resmi tatillerde nöbetçi noterler de çalışmıyor. Bundan dolayı da noter işlemleri bu hafta sonu sadece 9 kasım nöbetçi noterler tarafından gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)