102 Hakimin Görev Yapacağı Daireler HSK Tarafından Belirlendi !

Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından müstemir yetkilere ilişkin duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 102 hakimin görev yapacağı dairelerin belirlendiği ifade edildi. Detaylar haberimizde...

102 Hakimin Görev Yapacağı Daireler HSK Tarafından Belirlendi !

Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından müstemir yetkilere ilişkin duyuru yayımlanarak 102 hakimin görev yerinin belirlendiği ifade edildi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

HSK'DAN YAYIMLANAN DUYURU

Bazı yer bölge idare mahkemesi üyeleri ile bazı yer idarî yargı hâkimlerinin müstemir yetkilerinin belirlenmesi çalışmaları Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesince sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesine, 6087 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kurulu Kanunu’nun 33. maddesi uyarınca, yeniden inceleme talebinde bulunacak meslektaşlarımızın taleplerini 10 gün içerisinde personel ortak rolünde bulunan müstemir yetki talep formu ekranı kullanılarak ve talep türünün özellikle “Yeniden İnceleme Talebi” şeklinde seçildikten sonra yapılması gerekmektedir.

Müstemir yetkileri belirlenen meslektaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:22
YORUM EKLE