11-12 Haziran MAÖL 3. Dönem Sınavları Sona Erdi - Sınav Soruları, Cevapları , Yorumları ( Sınav Zor Muydu? , Kolay Mıydı?)

11-12 Haziran 2016 MAÖL Sınav heyecanı sona erdi. Mesleki Açık Öğretim Lisesi sınavları 11-12 haziran 2016 tarihlerinde 3 oturum halinde gerçekleşti. Sınav soruları, cevapları , yorumları ve daha fazlası kamu haberleri merkezinde.

GÜNDEM 12.06.2016, 12:22 12.06.2016, 12:21
11-12 Haziran MAÖL 3. Dönem Sınavları Sona Erdi - Sınav Soruları, Cevapları , Yorumları ( Sınav Zor Muydu? , Kolay Mıydı?)
MAÖL 3. Dönem Sınavları Sona Erdi - Sınav Soruları, Cevapları , Yorumları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Mesleki Açık Öğretim Lisesi 3.Dönem sınavları sona erdi. Sınav heyecanı yaşayan öğrenciler sınav hakkındaki tüm görüşlerini kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net adresinde paylaşıyor. MAÖL 3. Dönem sınavları 3 oturum halinde gerçekleşti.

MAÖL 3. Dönem Sınav Maratonu Sona Erdi

1. Oturum 11 Haziran 2016 Cumartesi günü 09:30'da, 2.oturum aynı gün saat 14:00'da başlamıştı. MAÖL sınavlarında her dersten 20 soru soruluyor, her bir sorunun değeri 5 puan oluyor. MAOL 'da bir dersten başarılı sayılabilmeniz için söz konusu dersten en az 45 puan almaanız gerekiyor. 

MAÖL 3. Dönem Sınavları Hakkında Yorumlar

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Mesleki Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları hakkında görüşlerinizi, soruları ve cevapları sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve MAÖL 3.dönem sınavına giren diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz. Sınavlar sizce zor muydu? , Kolay mıydı? , Sınavda aklınızda kalan en zor ve en kolay sorular hangileriydi?

MEB haberlerinden, gündem haberlerinden , son dakika haberlerinden ve çok daha fazlasından haberdar olabilmek için kamu haberciliğinin tek ve en kaliteli en sitesi kamupersoneli.net'i takip etmeye devam edin.

Kamupersoneli.net | Ankara

Yorumlar (6)
elif 3 yıl önce
sinav soru cvpları var mi
mehmet ali 3 yıl önce
Soru cevaplar ne zaman aciklancak
Neslihan 3 yıl önce
Sorular bi önceki sınava göre çok daha kolaydı bence
muhittin 3 yıl önce
16 kredim kaldı inşAllah bu sınavda biter çevablar neden açıklanmadı hale
bahar 3 yıl önce
Zor du zaten bir ders yüzünden mezun da olamıyorum dil anladım 7 cok terettüt içinde cevap lazım InsAllah gecmisimdir artik mezun olmak istiyorum
selda 3 yıl önce
açıklise soru ve cevapları ne zaman açıklanacak bilen var mı