15 bin yeni polis alımı yapılacak! Bakan Soylu, son dakika Sivas mitinginde duyurdu!

Bakan Soylu, Sivas mitinginde son dakika olarak 15 bin daha polis alımı yapılacağını duyurdu. Süleyman Soylu, önümüzde ki 2-3 gün içinde alımların başlayacağını duyurdu. Polis alımı başvuruları için çıkacak ilamı bekleyen adayların kulağı şimdi, başvuruların ne zaman yapılacağı ve başvuru şartları hakkında yapılacak açıklamalarda.

GÜNDEM 10.03.2019, 18:43 10.03.2019, 19:01
15 bin yeni polis alımı yapılacak! Bakan Soylu, son dakika Sivas mitinginde duyurdu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu. Bakan Soylu önümüzde ki 2-3 gün içinde 15 bin daha polis alımı yapılacağını duyurdu!

15 BİN POLİS ALINACAK

Soylu, ayrıca 15 bin yeni polis alacaklarını belirterek şunları söyledi: 

“Önümüzdeki 2-3 gün içerisinde 15 bin polis memurunun daha alımını açıklayacağız. Onlar da 4-5 ay eğitim gördükten sonra Allah’ın izni ile güvenlik kadromuzun içine girecekler. Aynen jandarma, aynen devam edecek. Merak etmeyin annelerimiz çocuklarını sabahları okula gönderirken gözleri arkada kalmayacak. Büyüklerimiz, dedelerimiz, amcalarımız camiye gidip gelirken huzur içerisinde gidip gelecek. Herkes bilsin benim ülkem dünyanın en güvenli ülkesi, bizim şehirlerimiz dünyanın en güvenli şehirleri olacaklar.” 

Yorumlar (0)