15 Temmuz MPİ On Numara Çekiliş Sonuçları Açıklandı! MPİ On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı

Zengin olmak için hayal kuran ve on numara kuponu dolduranların heyecanla beklediği sonuçlar açıklandı. On Numara'da geçtiğimiz hafta pek çok kişi büyük ikramiyeyi kazanmıştı. Merakla beklenen 15 Temmuz MPİ on numara çekiliş sonuçları belli oldu. İşte 15 Temmuz MPİ on numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

GÜNDEM 15.07.2019, 21:38
15 Temmuz MPİ On Numara Çekiliş Sonuçları Açıklandı! MPİ On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı

Her Pazartesi günü düzenli olarak Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen on numara çekilişinin 15 Temmuz 2019 tarihli sonuçları açıklandı.

On numara çekiliş sonuçları MPİ heyeti ve noter huzurunda açıklandı. Her Pazartesi günü 21:15 itibariyle açıklanan on numara çekiliş sonuçları için 15 Temmuz MPİ on numara çekiliş sonuçları erişime açıldı.

MPİ 15 TEMMUZ ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından açıklanan on numara çekilişi numaraları şu şekilde;

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Yorumlar (0)