18 Yaşındaki Genç Kız Otobüste Akılalmaz Bir Şekilde Hayatını Kaybetti

Kocaeli'nin Gebze ilçesine bir genç kız halk otobüsünden inmeye çalışırken akılalmaz bir şekilde hayatını kaybetti. Halk otobüsü sürücüsü ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÜNDEM 17.07.2019, 08:11
18 Yaşındaki Genç Kız Otobüste Akılalmaz Bir Şekilde Hayatını Kaybetti

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde meydana gelen olayda 18 yaşındaki Günay Gönülaçar, Dilovası ilçesinden Gebze'ye gitmek için Y.K. idaresindeki özel halk otobüsüne bindi.

GENÇ KIZIN AKILALMAZ ÖLÜMÜ

Gebze ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinin önünde inmek isteyen genç kız otobüsün kapısına doğru yaklaştı ve hareket halindeyken kapısı açılan otobüsten bir anda inmeye çalışan genç kız düşerek ağır yaralandı.

Meydana gelen bu olayın ardından genç kız hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bunun yanı sıra polis ekipleri tarafından olayla ilgili inceleme başlatıldı. Sürücü Y.K. gözaltına alındı ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan, Günay Gönülaçar'ın hayatını kaybettiği kaza anı otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı. Genç kızın düşme anı ve araçtakilerin panikle genç kızın yardımına koşma anı otobüsün güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Yorumlar (0)