19 Ağustos On Numara Çekiliş Sonuçları Açıklandı! On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı!

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her Pazartesi akşamı düzenlenen On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. 19 Ağustos 2019 tarihli on numara çekiliş sonuçları noter huzurunda açıklandı. İşte Milli Piyango İdaresi (MPİ) 19 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

GÜNDEM 19.08.2019, 21:56
19 Ağustos On Numara Çekiliş Sonuçları Açıklandı! On Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı!

19 Ağustos 2019 tarihli on numara çekiliş sonuçları açıklandı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından noter huzurunda düzenlenen on numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı erişime açıldı. Büyük ikramiye tutarı 344 bin 887 TL olarak açıklandı.

İŞTE 19 AĞUSTOS ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

ON NUMARA NEDİR? NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Yorumlar (0)