20 Mayıs Cuma Günü okullar tatil mi?

Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, tüm Türkiye'de resmi tatil olarak kutlanıyor. Yarın yani Cuma günü okullar tatil mi? MEB okulları tatil yapacak mı? Detaylar için lütfen haberimizi okuyun.

GÜNDEM 19.05.2016, 11:49 19.05.2016, 12:02
20 Mayıs Cuma Günü okullar tatil mi?
 

Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, tüm kamu kurum ve kuruluşları resmi tatil nedeniyle tatil yapıyor. Öğrenciler de bir gün okula ara verdi. Şimdi ise akıllardaki soru işareti, yarın okul var mı, yok mu?

Gözler MEB’den gelecek açıklamaya kilitlendi. Lakin MEB bir açıklamada bulunmadı. Yalnızca geçen senelerde yapılan bir açıklama mevcut. 
İşte MEB’den gelen açıklama;
Bu doğrultuda, 20 Mayıs 2014 günü ortaöğretim kurumları için resmî tatil olmayıp, eğitim ve öğretim devam edecek. Şuan yalnızca bugün 19 Mayıs 2016 resmi tatildir ve 20 Mayıs 2016 Cuma günü bir tatil söz konusu değildir. 

Kamu haberleri,güncel, siyasi,kültür sanat, teknolojik, bilimsel ve daha birçok konudaki olaylardan haberdar olmak için her zaman ki gibi kamupersoneli.net sitesini takip edebilirsiniz. Dünya’yı avuçlara taşıyan telefonlarınıza, android uygulamamızı yüklemeniz takip etmekte fayda sağlayacaktır. 

Kamupersoneli.net | AnkaraYorumlar (3)
şevval 3 yıl önce
yarın okul varmı
defne 3 yıl önce
var bence
bu gunde okular tatil olsa ne olurdu 3 yıl önce
bu gunde okullar tatil olsa ne olurnu hocam