2019 Yılı Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı Olarak İlan Edildi!

6 Eylül 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanlığı genelgesine göre 2019 yılının Prof. Dr. Fuat Sezgin yılı olarak ilan edildiği belirtildi.

2019 Yılı Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı Olarak İlan Edildi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanlığı genelgesine göre 2019 yılının Prof. Dr. Fuat Sezgin yılı olarak ilan edildiği belirtildi.

Genelge metninde yer alan ifadelerde ise;

"2019 yılının "Prof. Dr. Fuat Sezgin yılı" olarak ilan edilmesi uygun görülmüştür.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek organizyasyonlar Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı ile yapılacaktır.

İslam kültür ve medeniyetlerinin daha iyi anlaşılmasını sağlamak ve onu yeni nesillere en doğru şekilde aktarmak amacıyla yapılacak söz konusu çalışmalarla ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarınca her türlü destek ve katkının sağlanması hususunda gereğini rica ederim." ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 11:36
YORUM EKLE