banner731

28 Haziran İstanbul Terör Saldırısı Sonrası Taksicilerin Tutumu Tepki Çekti

28 Haziran 2016 İstanbul Atatürk Havalimanı Terör saldırısı sonrası taksicilere büyük tepki var. Bir çok taksicinin kişi başı 100 dolardan müşteri aldığı iddia edildi. Benzer olaylar Ankara'daki terörist saldırıda da meydana gelmişti.

GÜNDEM 29.06.2016, 09:56 29.06.2016, 09:59
28 Haziran İstanbul Terör Saldırısı Sonrası Taksicilerin Tutumu Tepki Çekti
İstanbul Patlaması Sonrası Taksicilerin Fırsatcılığına Tepkiler Büyüyor - İstanbul'da dün akşam saatlerinde meydana gelen hain terör saldırısı sonrasında 36 kişi hayatını hayatını kaybetti 146 kişi ise yaralandı.

Patlamadan sonra olay yerinden derhal uzaklaşmak isteyen vatandaşları ise kötü bir süpriz bekliyordu. Bazı taksiciler kendi aralarında anlaşmışcasına sadece turist alıp üsteklik onlara da kişi başı 100 $ fiyat çekti. Cebinde o an için nakit parası olmayanlar , ya da Türk vatandaşların bir çoğu taksi kullanamadı.  Sosyal medya sitelerinden ise taksicilere tepki yağıyor. 
Borzou Daragahi adındaki bir gazeteci ise durumu sosyal medya üzerinden duyurdu. Benzer olaylar Ankara'daki Kızılay AVM önündeki saldırı da da meydana gelmiş ve taksicilerin bir çoğu yaralıları almaktansa bölgeyi hızla terk etmişti. Saldırıdan yaralı kurtulan bir vatandaş üstüm başım kan diye beni taksisine almayan o taksicilere hakkımı helal etmiyorum şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)