31 Aralık Tatil Mi? 2019 Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak?

Aralık ayına gireceğimiz şu günlerde vatandaşlar tarafından yılbaşı tatilinin ne zaman olacağı merak ediliyro. Yılbaşı tatili ne zaman sorusunun yanıtı ile alakalı olarak tüm detayları sitemizde paylaşıyoruz. Ayrıca yeni yıl heyecanı yaşayan vatandaşlar tarafından merak edilen sorulara cevap veriyoruz. Peki, yılbaşı tatili ne zaman? İşte tüm bilgiler.

GÜNDEM 30.11.2018, 21:52 Kerim Solak
31 Aralık Tatil Mi? 2019 Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak?

Yılbaşı kutlamaları için geri sayım başladı ve birçok insan yapacakları aktivitelerin ardından tatil gününün hangi güne denk geldiğini sorgulamaya başladı. Peki, yılbaşı tatili ne zaman? İşte 2019 tatil günleri.

2019 RESMİ TATİL GÜNLERİ

YENİ YIL TATİLİ

1 Ocak Salı gününe denk gelen yılbaşı tatilini pazartesi ile birleştirenler hafta sonuyla birlikte toplamda 4 gün tatil yapmış olacak.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TATİLİ

Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı tatili salı gününe denk gelecek. Bu resmi tatili pazartesi ile birleştirenler hafta sonuyla birlikte toplamda 4 gün tatil yapmış olacak.

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ TATİLİ

Emek ve Dayanışma günü İşçi Bayram çarşamba günü kutlanacak. Çalışanlar ve öğrenciler için bugün resmi tatil uygulanacak.

Resmi Tatil Günleri 2019

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı pazar gününe denk gelecek, ekstra tatil olmayacak.

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ

Ramazan Bayramı tatili 04 Haziran salı günü başlayacak. Hafta sonuyla birleştirenler toplamda 5 gün tatil yapacak.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TATİLİ

Demokrasi ve Milli Birlik Günü pazartesi gününe denk gelecek hafta sonu ile birleştirenler toplamda 3 gün tatil yapacak.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ

Kurban Bayramı tatili 11 Ağustos pazar günü başlayacak ve çalışanlar hafta sonuna denk gelmesi sebebiyle 3 gün tatil yapabilecek.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TATİLİ

Bayram cuma günü kutlanacak. Hafta sonuyla birleştirenler toplamda 3 gün tatil yapacak.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TATİLİ

Bayram salı günü kutlanacak tatilini pazartesi ile birleştirenler hafta sonuyla birlikte toplamda 4 gün tatil yapmış olacak.

Yorumlar (0)