353 Basın Mensubuna İlk Kez, 78 Gazeteciye Sürekli Basın Kartı Verildi

Basın Kartı Komsiyonu tarafından yapılan toplantıda 353 basın mensubuna ilk kez, 78 gazeteciye ise sürekli basın kartı verilmesini kararlaştırdı.

353 Basın Mensubuna İlk Kez, 78 Gazeteciye Sürekli Basın Kartı Verildi

Basın Kartı Komisyonu, 2017'nin ikinci toplantısında 353 basın mensubuna ilk kez, 78 gazeteciye de sürekli basın kartı verilmesini kararlaştırdı. 

Konu ile ilgili olarak Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünden yazılı bir açıklama yapıldı. Yapılan yazılı açıklamada komisyonun dün gerçekleştirdiği 2017 yılının ikinci toplantısında basın kartı başvurularını görüştüğü belirtildi.

e-DEVLET ÜZERİNDEN SORUGULAMA YAPILABİLİR

Komisyon toplantıda başvuruları değerlendirdi ve 353 basın mensubuna ilk kez, 78 gazeteciye de sürekli basın kartı verilmesini karara bağladı. Komisyon tarafından alınan kararlar "//basinkartlari.byegm.gov.tr" adresinden ve "e-devlet" üzerinden sorgulama yapılabilecek.

KAMUPEROSNELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 12:26
YORUM EKLE