5 Bin Polisle 'Yeditepe Huzur' Operasyonu

İstanbul'un 39 ilçe ve 200 ayrı noktasında, 5 bin polisin katılımıyla "Yeditepe Huzur" denetim operasyonu yapılıyor.

5 Bin Polisle 'Yeditepe Huzur' Operasyonu

İstanbul'un 39 ilçe ve 200 ayrı noktasında helikopter destekli denetim operasyonu yapılıyor. Yeditepe Huzur isimli denetimlerde 5 bin polis görev alıyor.

5 POLİSİN KATILIMIYLA YEDİTEPE HUZUR OPERASYONU

İstanbul genelinde İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın koordinesinde asayiş uygulaması başlatıldı. Akşam saatlerinde başlayan operasyonlara narkotik, mali suçlar, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik kuvvet ve trafik ekiplerinin de aralarında bulunduğu 20 farklı ekipten 5 bin polis katılıyor. Gerçekleştirilen operasyonlara trafik kontrollerinin de yapıldığı uygulamaya, deniz polisi ve polis helikopteri de destek veriyor. Operasyonların geç saatlere kadar devam edeceği bildirildi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE