8 Aralık 2018 Son Depremler Listesi- son depremler

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Ve Deprem Araştırma Enstitüsü (Krdae) Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi (Bdtim) web adresi üzerinde yer alan son depremler listesi paylaşıyoruz. Peki son deprem nerede oldu? Son depremler listesi. 8 Aralık 2018 son depremler listesi. Deprem büyüklükleri. Son depremler tam listesi. Depremler...

8 Aralık 2018 Son Depremler Listesi- son depremler

8 Aralık 2018 tarihi itibariyle (bugün) meydana gelen depremleri paylaşıyoruz.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Ve Deprem Araştırma Enstitüsü (Krdae) Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi (Bdtim) aracılığıyla paylaşılan detaylara göre büyük bir deprem gözlenmedi.

8 Aralık 2018 tarihli şu ana kadar en büyük depremin büyüklüğü 2,6 olarak Kozan Adana'da hissedildi.

Diğer yandan 8 Aralık 2018 tarihli şu ana kadar en küçük deprem ise 0,8  büyüklüğünde Sandıklı Afyonkarahisar'da meydana geldi.

İŞTE SON DEPREMLER LİSTESİ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE