ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan Türkiye'ye Vize Açıklaması!

ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye ile diplomatik krize dönüşen vize konusuna ilişkin bir açıklamada bulundu.

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan Türkiye'ye Vize Açıklaması!

Türkiye ile Amerika Birleşik Devletleri arasında diplomatik krize dönüşen vize konusuna ABD Dışişleri Bakanlığı, ilişkin bir açıklamada bulundu.

ABD Dışişleri Bakanlığı Türkiye ile ABD arasında uzun süredir devam eden ve konunun çözüme kavuşturulması için heyet görüşmeleri başlatılan vize başvurularının askıya alınması konusu ilişkin bir basın açıklamasında bulundu.

OLUMLU GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRDİK

ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda vize krizinin çözümüne ilişkin oluşturulan heyetlerin gerçekleştirmiş olduğu görüşmelere ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. ABD'li yetkililer konuya dair yapmış oldukları açıklamalarında gerçekleştirilen görüşmelerin olumlu olduğunu vurgularken çözüm için ilerleme sağlandığı ifade edildi. 

ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklama şu şekilde,

“Bugün Ankara’da gerçekleşen görüşmeler verimli geçti. İlerleme sağlandı.Komisyon konusunu tartışıyoruz.”

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE