ABD'li Müsteşar Nathan Sales Türkiye'ye Terörle Mücadele Ziyareti Gerçekleştirecek!

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Büyükelçi Nathan Sales Türkiye'ye gelecek... Ayrıca Sales, Türk yetkililerle beraber terör örgütlerine karşı mücadele ile sınır güvenliğinin yanı sıra PKK terör örgütü hakkında konuları paylaşacak...

ABD'li Müsteşar Nathan Sales Türkiye'ye Terörle Mücadele Ziyareti Gerçekleştirecek!

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Büyükelçi Nathan Sales Türkiye'ye terörle mücadele süreci hakkında ziyarette bulunacak.

ABD Dışişleri Bakanlığı, Sales'in Türkiye'ye ziyaretine ilişkin yazılı bir açıklama yayımlave Terörle Mücadele Koordinatörü Sales'in bu hafta içinde Ankara'ya giderek Türk yetkililerle bir araya geleceği açıklandı.

Görüşmelerde, yabancı teröristlerin ülkelerine geri gönderilmesi ve yargılanması, sınır güvenliği, teröristlerin hareket alanlarının kısıtlanması ve PKK, El Kaide ve DAEŞ ile mücadele konularının ele alınacağı kaydedildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE