Acı Haber Geldi: Zeytin Dalı Harekatında Şehit ve Yaralılarımız Var !

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatından acı haber geldi. Konu ile ilgili olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinden bir açıklama yapıldı ve 6 numaralı gözlem noktasına teröristler tarafından roketli saldırının gerçekleştirildiği ve bu saldırı sonucunda şehit ve yaralılarımızın olduğu ifade dildi.

Acı Haber Geldi: Zeytin Dalı Harekatında Şehit ve Yaralılarımız Var !

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatından yine acı haber geldi. Gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatında 6 numaralı gözlem noktasına teröristler tarafından roket ve havan saldırısı gerçekleştirildi. 

Gerçekleştirilen havan ve roket saldırısı hakkında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada 1 askerimizin şehit olduğu 5 askerimizin ve 1 sivil personelimizin yaralandığı ifade edildi. Kamupersoneli.net olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

TSK'DAN YAYIMLANAN DUYURU

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yayımlanan duyuruda "İdlib’de tesisine devam edilen 6 numaralı gözlem noktasındaki Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına 05 Şubat 2018 tarihinde, terör örgütleri tarafından gerçekleştirilen roket ve havan saldırısı neticesinde bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, hayati tehlikesi olmayacak şekilde kahraman beş silah arkadaşımız ile bir sivil görevli personelimiz yaralanmıştır.

Saldırı sonrasında terör örgütü mensuplarına derhal bölgede mevcut ateş destek vasıtaları ile karşılık verilmiştir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz." ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 11:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma76
fatma76 - 1 yıl Önce

Allah lanet etsin teröre ve ona destek verenlere