Acun Ilıcalı'dan Survivor 2019 Paylaşımı- 2019 survivor ne zaman başlıyor ve nerede çekilecek?

Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi, 2019 yılında düzenleyecekleri Survivor için hazırlıklara başladıklarını duyurdular. Söz konusu Acun Ilıcalı yeni sezon için düzenlenecek olan programın çekileceği yer ile alakalı olarak kişisel instagram hesabından paylaşımlar yaptı. Peki 2019 Survivor nerede çekilecek? Acun ılıcalı 2019 Survivor paylaşımı. Acun ılıcalı'dan 2019 Survivor paylaşımı instagram. Acun Ilıcalı'nın açıklamaları.

GÜNDEM 06.12.2018, 00:30 06.12.2018, 00:53
Acun Ilıcalı'dan Survivor 2019 Paylaşımı- 2019 survivor ne zaman başlıyor ve nerede çekilecek?

Acun Ilıcalı Instagram hesabından Survivor 2019'un çekileceği yer ve mekanı paylaştı.

Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi, 2019 yılında başlayacak olan Survivor için hazırlıklara başladılar. Acun Ilıcalı yeni sezon için tüyoları vermiş ve 'Allah gelecek sene katılacak yarışmacıların yardımcısı olsun' demişti.

Geçtiğimiz günlerde TV8'de ekrana gelen 'Gel Konuşalım' programının canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, 'Survivor 2019' için şunları söylemişti: 

"Survivor'da konseptimiz bu sene Türkiye-Yunanistan olacak. Aynı anda iki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak, ortak yayın olmayacak. Programların montajları farklı olacak, onların programında hayatları daha çok ekrana gelecek. Ancak oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler, diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

Yepyeni yarışmacılarla başlayacağız. Yunan sunucuya takımı kurma görevini verdik. Bütün Yunanistan'ı tarıyor şu anda. Şubat 2019'da başlayacağız yayına. Exathlon şu anda düşünmüyoruz. Survivor'ın şu anda Türkiye'de yeri ayrı. Yunanistan'da da Survivor çekiyoruz. Exathlon şu anda 6 ülkede çekiliyor. Survivor 8 ülkede, Exathlon 6 ülkede devam ediyor.

Şubat 2019'da başlayacağız yayına. Exathlon şu anda düşünmüyoruz. Survivor'ın şu anda Türkiye'de yeri ayrı. Yunanistan'da da Survivor çekiyoruz. Exathlon şu anda 6 ülkede çekiliyor. Survivor 8 ülkede, Exathlon 6 ülkede devam ediyor." demişti.

ACUN ILICALI'NIN PAYLAŞIMLARI

Yorumlar (0)