Adalet Bakanı Bozdağ'dan FETÖ Liderinin İadesi Hakkında Önemli Açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ FETÖ terör örgütü liderinin ve diğer FETÖ'cü üyelerin iadesine ilişkin çeşitli açıklamalar yaptı. Adalet Bakanı Bozdağ, açıklamasında "Biz yeni gelişmelerin olmasını bekliyoruz. Trump'ın göreve başlaması üzerine bazı yeni deliller de gönderdik." dedi.

Adalet Bakanı Bozdağ'dan FETÖ Liderinin İadesi Hakkında Önemli Açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ FET ve FETÖ'cü üyeler hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Adalet Bakanı Bozdağ açıklamasında "FETÖ'nün iadesine ilişkin yeni gelişmelerin olmasını bekliyoruz" dedi.

BAKAN BOZDAĞ'IN AÇIKLAMASI 

"ABD'nin yeni Adalet Bakanı ile en kısa sürede telefonla veya yüz yüze görüşerek, Türkiye'nin bu konudaki beklentilerini, FETÖ'nün iadesinin ve diğer FETÖ'cü üyelerin iadesinin Türkiye bakımından ne anlam ifade ettiğini bir kez de yeni bakana birinci ağızdan söyleme imkanımız olacaktır. Biz yeni gelişmelerin olmasını bekliyoruz. Trump'ın göreve başlaması üzerine bazı yeni deliller de gönderdik."

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE