Adalet Bakanı Bozdağ'dan Önemli "Karargah Rahatsız" Açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Hürriyet Gazetesinin "Karargah Rahatsız" başlıklı haberine ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ açıklamasında "Türk milletini manşetlerle korkutarak istikamet çizme dönemleri kapanalı çok oldu" dedi.

GÜNDEM 27.02.2017, 15:36
Adalet Bakanı Bozdağ'dan Önemli "Karargah Rahatsız" Açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Hürriyet Gazetesinin 25 Şubat 2017 tarihinde manşeti hakkında açıklama yaptı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türk milletini, TBMM'yi ve Türk hükümetlerini manşetlerle korkutarak netice alma/hiza ve istikamet çizme dönemleri kapanalı yıllar oldu." ifadesini kullandı.

'Karargah Rahatsız' Haberi Hakkında Soruşturma Başlatıldı 

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 25 Şubat 2017 tarihinde Hürriyet Gazetesinde yayımlanan 'Karargah Rahatsız' başlıklı haber hakkında kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

O DEVİR KAPANALI ÇOK OLDU

"Türk milletini, TBMM'yi ve Türk hükümetlerini manşetlerle korkutarak netice alma, hiza ve istikamet çizme dönemleri kapanalı yıllar oldu. Ama belli ki eski hastalıkları depreşenler ve eski Türkiye rüyası görenler hala var. Türkiye eski Türkiye değil. Hala anlamadınız mı? Hiçbir kimse, güç, Türk milletine, TBMM'ye ve Türk hükümetine ayar veremez. TBMM'ye ve Türk hükümetine ayarı, sadece Türk halkı verebilir."

Kamupersoneli.net | ANAKRA

Yorumlar (0)