Adalet Bakanlığı Personel Alım İlanı Bekleniyor! (Zabıt Katibi ve İnfaz Koruma Memuru)

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün açıklamalarına göre personel alımı yapılacak. Personel alım ilanı adaylar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Adalet Bakanlığı Personel Alım İlanı Bekleniyor! (Zabıt Katibi ve İnfaz Koruma Memuru)

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül katıldığı bir TV programında personel alımı bekleyen adayların yüzünü güldürecek açıklamalarda bulunmuştu. 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül açıklamalarında personel İnfaz Koruma Memuru ve zabıt katibi kapsamında cezaevi personeli ve adliyelere personel alımı yapılacağını açıklamıştı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün konu ile ilgili açıklamalarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

"İSTİHDAM OLACAKTIR"

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül personel alımı bekleyen adayların yüzünü güldürdüğü açıklamalarında "Hem adli personel, hem de cezaevi personeli konusunda ihtiyaçlarımız var. Bu konuda da Maliye Bakanlığımız, Başbakanlığımız ve hükümetimiz ile birlikte yürütülen çalışmaları, en yakın zamanda ihtiyaçlarımızı giderecek şekilde kamuoyuna duyuracağız. Hem zabıt katibi adli personeli için, hem de cezaevi personeli için ihtiyaçlarımızı inşallah gidereceğiz. Bu konuda bir istihdam olacaktır." ifadelerine yer vermişti.

PERSONEL ALIM İLANI BEKLENİYOR

Adalet Bakanlığı personel alımı bekleyen infaz koruma memuru ve zabıt katibi adayları ilanın bir an önce yayımlanmasını talep ediyorlar. Adaylar Bakan Gül'ün açıklamalarının ardından sitemize yoğun bir şekilde geri bildirim göndererek ilanın ne zaman yayımlanacağına dair bir açıklama yapılmasını talep ediyorlar. Kamupersoneli.net olarak adayların akıllarındaki soru işaretinin kalkması için yetkililerden bir açıklama yapılmasını talep ediyoruz. Adalet Bakanlığı personel alım ilanı yayımlandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamupersoneli.net - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 23:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbet
Gurbet - 2 yıl Önce

Yaa aciklayin artik oynamayin bizle 70 le kaldik ortada emege saygi ve hurmet beklioruz

Abdulah
Abdulah - 2 yıl Önce

adalet bakanlığı alımları 2017 yılı içinde olması herkes için iyi olur, puanlarımız yanmasın lütfen

Erdinç
Erdinç - 2 yıl Önce

Enes heryerdesin kardeşim

hakkısavunanadam
hakkısavunanadam - 2 yıl Önce

insanlarla dalga geçmesinler alacaklarsa alsınlarartık

ALİ
ALİ - 2 yıl Önce

bu yil alim olurmu

Enes
Enes - 2 yıl Önce

İstanbul mübaşir başvuru yaptık gelir inşAllah 82 puan

Nihat
Nihat - 2 yıl Önce

Bu yil olur mu

Hanife
Hanife - 2 yıl Önce

35 yaş sınırını kaldırın 40 yaşa çıkartın