Adalet Bakanlığı Personel Alım İlanı Bekleniyor! (Zabıt Katibi ve İnfaz Koruma Memuru)

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün açıklamalarına göre personel alımı yapılacak. Personel alım ilanı adaylar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

GÜNDEM 27.09.2017, 18:28 27.09.2017, 23:09
Adalet Bakanlığı Personel Alım İlanı Bekleniyor! (Zabıt Katibi ve İnfaz Koruma Memuru)

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül katıldığı bir TV programında personel alımı bekleyen adayların yüzünü güldürecek açıklamalarda bulunmuştu. 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül açıklamalarında personel İnfaz Koruma Memuru ve zabıt katibi kapsamında cezaevi personeli ve adliyelere personel alımı yapılacağını açıklamıştı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün konu ile ilgili açıklamalarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

"İSTİHDAM OLACAKTIR"

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül personel alımı bekleyen adayların yüzünü güldürdüğü açıklamalarında "Hem adli personel, hem de cezaevi personeli konusunda ihtiyaçlarımız var. Bu konuda da Maliye Bakanlığımız, Başbakanlığımız ve hükümetimiz ile birlikte yürütülen çalışmaları, en yakın zamanda ihtiyaçlarımızı giderecek şekilde kamuoyuna duyuracağız. Hem zabıt katibi adli personeli için, hem de cezaevi personeli için ihtiyaçlarımızı inşallah gidereceğiz. Bu konuda bir istihdam olacaktır." ifadelerine yer vermişti.

PERSONEL ALIM İLANI BEKLENİYOR

Adalet Bakanlığı personel alımı bekleyen infaz koruma memuru ve zabıt katibi adayları ilanın bir an önce yayımlanmasını talep ediyorlar. Adaylar Bakan Gül'ün açıklamalarının ardından sitemize yoğun bir şekilde geri bildirim göndererek ilanın ne zaman yayımlanacağına dair bir açıklama yapılmasını talep ediyorlar. Kamupersoneli.net olarak adayların akıllarındaki soru işaretinin kalkması için yetkililerden bir açıklama yapılmasını talep ediyoruz. Adalet Bakanlığı personel alım ilanı yayımlandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamupersoneli.net - ÖZEL HABER

Yorumlar (15)
Gurbet 2 yıl önce
Yaa aciklayin artik oynamayin bizle 70 le kaldik ortada emege saygi ve hurmet beklioruz
Abdulah 2 yıl önce
adalet bakanlığı alımları 2017 yılı içinde olması herkes için iyi olur, puanlarımız yanmasın lütfen
Erdinç 2 yıl önce
Enes heryerdesin kardeşim
hakkısavunanadam 2 yıl önce
insanlarla dalga geçmesinler alacaklarsa alsınlarartık
ALİ 2 yıl önce
bu yil alim olurmu
Enes 2 yıl önce
İstanbul mübaşir başvuru yaptık gelir inşAllah 82 puan
Nihat 2 yıl önce
Bu yil olur mu
Hanife 2 yıl önce
35 yaş sınırını kaldırın 40 yaşa çıkartın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın