Adana'da Amatör Balıkçıyı Pirana Isırdı

Adana'da, üç arkadaşını da yanına alarak Seyhan Baraj Gölü'ne balık tutmaya ne giden bir kişi, yakaladığı pirana tarafından elinden ve ayağından ısırılarak hastanelik oldu.

GÜNDEM 08.09.2016, 14:47 08.09.2016, 15:31
Adana'da Amatör Balıkçıyı Pirana Isırdı
Adana'daki Seyhan Baraj Gölü'nde balık tutmaya giden bir kişi, oltayla yakaladığı pirana cinsi balık tarafından elinden ve ayağından ısırılarak hastanelik oldu.

Osman Demir (31) 3 arkadaşını da yanına alarak Sarıçam ilçesine bağlı Karaömerli Mahallesi'nde Seyhan Baraj Gölü'nde balık tutmaya gitti. Bir süre balık avlayan Demir, gölde bulunan çeşitli balık türlerinden yaklaşık 20 tane yakaladıktan sonra oltayı tekrar suya attı.Bir süre sonra misinasının sertçe çekildiğini fark eden Demir, büyük bir balık yakaladığı umuduyla oltasını hızlıca sudan çıkarmaya başladı.

Sudan çıkan balığı daha önce gölde görmeyen Demir, oltaya takılan balığı iğneden çıkarmak isterken balık elini ısırdı. Bu sırada elinden düşürdüğü balık Demir'in ayağını da ısırdı. Bağırması üzerine yardımına gelen arkadaşları balığı içinde su bulunan bir kovaya koydu. Demir ise hastaneye götürüldü. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen Demir'e tetanoz aşısı yapıldı.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (0)