Adana'da Şafak Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı Var

Adana’da çeşitli suçlardan haklarında gözaltı kararı kararı verilen 48 kişinin yakalanması için şafak operasyonu gerçekleştirildi. Söz konusu operasyon kapsamında uyuşturucu ticareti, adam yaralama, hırsızlık, yankesicilik ve gasp gibi çeşitli suçlardan aranan çok sayıda kişi gözaltına alındı.

GÜNDEM 24.07.2019, 09:12 24.07.2019, 09:22
Adana'da Şafak Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı Var

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmalar kapsamında çeşitli suçlara karışan 48 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

ÇOK SAYIDA GÖZALTI VAR

Bu kararın ardından Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ortak bir şekilde şafak operasyonu gerçekleştirildi.

Söz konusu operasyona Polis Özel Harekat timleri de destek verdi. Eş zamanlı yapılan operasyonda şüphelilerin evleri detektör köpekleri tarafından arandı. Operasyona polis helikopteri de havadan destek verdi.

Operasyon kapsamında uyuşturucu ticareti, adam yaralama, hırsızlık, yankesicilik ve gasp gibi çeşitli suçlardan aranan çok sayıda kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişiler dli tıp birimindeki sağlık kontrollerinin ardından emniyete götürüldü.

Yorumlar (0)