Adana Seyhan'da Bombalı Saldırı !

Adana'nın Seyhan ilçesinde bir araçta şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın olay yerinden geçen motosikletli iki kişinin el yapımı patlayıcı atması sonucunda meydana geldiği ifade edildi. Peki ölü veya yaralı var mı? Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

GÜNDEM 03.12.2018, 08:38 Batuhan
Adana Seyhan'da Bombalı Saldırı !

Adana'ya bağlı Seyhan ilçesinde bir araçta meydana gelen patlama büyük paniğe ve maddi hasara yol açtı. Olay yerinde inceleme yapan polisler, otomobildeki hasarın mahalleye motosikletle gelen iki şüphelinin attığı el yapımı patlayıcıdan kaynaklandığını tespit etti. Mahalle sakinlerinden Orkun Akyıldız, "Patlama sesiyle kalbimiz yerinden çıktı" ifadelerini kullandı.

MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

Adana'nın Merkez Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi'nde 3 katlı bir evin önünde park halinde bulunan otomobilde patlama meydana geldi. Durumun polise ihbar edilmesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ekipleri yönlendirildi. Araçta ve bir evin camlarında hasara yol açan patlama sebebiyle mahalleli korku dolu anlar yaşadı.

Saldırının alacak meselesi yüzünden kaynaklandığını değerlendiren ekipler, kaçan iki şüpheliyi yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

Yorumlar (0)