Adil Öksüz'e İlişkin Şok Gelişme ! ABD Kayıt Dışı Bir Numaradan Aramış

ABD'nin Adil Öksüz'ü özel bir telefondan aradığı iddiası ortaya atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Hüseyin Aydın'ın yaptığı incelemeler sonucunda Adil Öksüz'ün 15 Temmuz gecesine özel kullandığı telefondan ABD tarafından arandığını belirtti.

Adil Öksüz'e İlişkin Şok Gelişme ! ABD Kayıt Dışı Bir Numaradan Aramış

"ADİL ÖKSÜZ NEDEN ABD TARAFINDAN ARANDI?"

Didem Arslan Yılmaz tarafından sunulan programda konuklardan Mete Yarar, FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Almanya'da olabileceği yönündeki iddiaları değerlendirdi. Adil Öksüz'ün 15 Temmuz'da yakalandıktan sonra ABD Konsolosluğu tarafından arandığı ortaya çıkmıştı. ABD'den yapılan açıklamada, Öksüz'ün "pasaportunun iptal edildiği bildirilmek için" arandığı söylenmişti. Mete Yarar, bu telefon görüşmesinin yeterince incelenmediğini ve bu ilişkinin netleştirilmesi gerektiğini söyledi.

ABD, ADİL ÖKSÜZ'Ü BİLEMEYECEĞİ BİR NUMARADAN ARADI

Milliyet'in haberine göre; Bu sırada programa Ankara'dan katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın söz alarak çok ilginç bir gerçeği ilk kez canlı yayında açıkladı. Aydın, Adil Öksüz'ün 15 Temmuz'da Konsolosluk tarafından arandığı numaranın, Öksüz'e kayıtlı resmi bir numara olmadığını, Öksüz'ün bu numarayı darbe gecesine özel olarak kullandığını ve numaranın başkasının üzerine kayıtlı olduğunu açıkladı.

Yani ABD Konsolosluğu'nun Adil Öksüz'ü aradığı numaradan Öksüz'e ulaşabileceğini bilmesi imkansızdı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE