Adli Tıp Kurumu Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklandı

Adli Tıp Kurumu Taşerona Kadro Başvuru Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan duyuruda taşerona kadro için yapılan başvuruların değerlendirmelerinin tamamlandığı ifade edildi. Söz konusu taşerona kadro başvuru sonuçlarına ilişkin detaylar haberimizde...

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumunun resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda taşerona kadro için yapılan başvuruların değerlendirme sürecinin tamamlandığı ifade edildi.

Adaylar söz konusu taşerona kadro başvuru sonuçlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabileceklerdir. Bu kapsamda Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ADLİ TIP KURUMU TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan duyuruda "24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. ve 24. maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasları belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dahilinde yapılan inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve edilmeyenlere ilişkin liste ektedir.

Başvurusu kabul edilenler için sınav tarihleri daha sonra açıklanacaktır." ifadelerine yer verildi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.