Afrin'den Acı Haber Geldi! Şehidimiz Var! TSK Duyurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Suriye'nin Tel Rıfat bölgesinden terör örgütü PKK/PYD tarafından açılan ateş sonucu bir askerimiz şehit olduğu bilgisi paylaşıldı. Afrin'de yaşanan saldırı ve şehidimiz hakkında detayları paylaşıyoruz...

GÜNDEM 13.12.2018, 19:13 13.12.2018, 19:23
Afrin'den Acı Haber Geldi! Şehidimiz Var! TSK Duyurdu

Afrin'den acı haber geldi. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK),Tel Rıfat bölgesinden PKK/YPG’li teröristlerin açtığı ateş sonucu bir askerin şehit olduğunu açıkladı.

TERÖRİST HEDEFLER YOĞUN ATEŞ ALTINA ALINDI

TSK tarafından yapılan açıklamada,

"Afrin bölgesinde görevli unsurlarımıza PKK/YPG’li teröristler tarafından Tel Rıfat bölgesinden yapılan taciz atışları neticesinde bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Yapılan tacize bölgedeki TSK unsurları tarafından derhal cevap verilmiş ve belirlenen terörist hedefleri yoğun ateş altına alınmıştır.

Bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadesine yer verildi.

Yorumlar (1)
Cihat 9 ay önce
Cümlemizin başı sağolsun Allah rahmet eylesin ruhun şâd olsun şehidim..
Şehide sorulmuş dünyayaya tekrar gelebilsen ne yapmak isterdin diye şehitte tekrar dünyaya gelsem yine şehit olmayı şeçerdim demiş bu makam öyle makam ki Allah rızası,vatan sevgisi, millet sevgisi için, iman için şehit oluyorsun..