Ağrı'da 3 Gündür Kayıp Olan 15 Yaşındaki Çocuk Bulundu!

Ağrı'da Leyla'yı arama çalışmaları son hız devam ederken Doğubayazıt ilçesinden bir kötü haber daha gelmişti ve 25 Haziran Pazartesi günü ilçede ikamet eden 15 yaşındaki S.E Büyük Ağrı Caddesi İnzibat Köprüsü mevkiinde kimliği belirsiz kişi ve kişilerce plakası olmayan bir araca bindirilerek zorla kaçırılmıştı. Söz konusu yapılan çalışmalar neticesinde belirlenen adreslere yönelik olarak operasyon düzenlendi ve 15 yaşındaki çocuk bulundu.

Ağrı'da 3 Gündür Kayıp Olan 15 Yaşındaki Çocuk Bulundu!

Ağrı'da kaybolan Leyla için arama çalışmaları devam ederken bir kötü haber gelmiş ve 25 Haziran Pazartesi günü ilçede ikamet eden 15 yaşındaki S.E Büyük Ağrı Caddesi İnzibat Köprüsü mevkiinde kimliği belirsiz kişi ve kişilerce plakası olmayan bir araca bindirilerek zorla kaçırılmıştı.

Buna yönelik olarak kayıp olan 15 yaşındaki çocuktan mutu haber geldi ve ailesi ile husumeti bulunan şahıslar tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre kaçırılma ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri görgü tanıklarının ifadesine başvurarak olayla ilgili soruşturma başlattı.

Ağrı Valiliği, Doğubayazıt ilçesinde 25 Haziran Pazartesi günü akşam saatlerinde otomobile zorla bindirilerek kaçırılan S.E.'nin bulunduğunu açıkladı.

Valilikten yapılan yazılı açıklama içerisinde ise;

"Doğubayazıt ilçesinde meydana gelen 15 yaşındaki bir çocuğun kaçırılması olayı ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan titiz çalışmalar neticesinde; çocuk şahsın ailesi ile husumeti bulunan şahıslar tarafından kaçırıldığı anlaşılmış ve tutulduğu adres tespit edilmiştir.

Adrese yapılan operasyonda çocuk şahıs kurtarılmıştır.

Olaya karıştığı tespit edilen 5 şahıstan 4'ü yakalanarak gözaltına alınmıştır. 1 şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir" ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE