Ağrı'da Akşam Saatlerinde Şiddetli Deprem

Akşam saatlerinde Ağrı kent merkezinde şiddetli bir deprem yaşandı. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından paylaşılan bilgilere 4.2 şiddetinde meydana gelen depremin ardından bazı vatandaşlara sokağa çıktılar. Detaylar haberimizde..

GÜNDEM 06.05.2018, 22:47
Ağrı'da Akşam Saatlerinde Şiddetli Deprem

Türkiye'de son dönemlerde yaşanan orta şiddetli depremlere bir yenisi daha eklendi. 

Alınan bilgilere göre, akşam saatlerinde merkez üssü Ağrı kent merkezinde bulunan Cumacay köyü olan bir deprem yaşandı. Herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığı depremde bazı vatandaşlar endişelenerek sokağa çıktılar. 

AFAD DEPREMİN ŞİDDETİNİ 4.2 OLARAK DUYURDU

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgilere, 21.18 sularında merkez üssü Ağrı'nın kent merkezi olan bir deprem yaşandı. Yaşanan depremin şiddeti 4.2 olarak açıklandı. 

Yerin yaklaşık 5 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem sonrası bazı vatandaşların korktukları ve sokağa çıktıkları açıklandı. 

KANDİLLİ RASATHANESİ DEPREMİN ŞİDDETİNİ 4.3 OLARAK AÇIKLADI

Ağrı kent merkezinde yaşanan depreme ilişkin olarak Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'de bazı bilgiler paylaştı. Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan bilgilere göre deprem 4.3 şiddetinde meydana geldi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)