banner731

Ailesi Emine Bulut'un Hayalini Açıkladı: Devlet Memuru

Kırıkkale'de eski kocası Fedai V. tarafından küçük çocuğunun gözlerinin önünde öldürülen Emine Bulut'un hayali ailesi tarafından açıklandı. Anne Fadime ile baba Ahmet Bulut kızlarının tek hayalinin devlet memuru olmak olduğunu belirtti.

GÜNDEM 30.08.2019, 17:00
Ailesi Emine Bulut'un Hayalini Açıkladı: Devlet Memuru

Kırıkkale’de 18 Ağustos Pazar günü eski eşi Fedai V. tarafından Menderes Caddesi üzerindeki bir restoranda kızının gözleri önünde öldürülen Emine Bulut'un hayalini anne Fadime ile baba Ahmet Bulut anlattı.

EMİNE BULUT'UN TEK HAYALİ

Anne Fadime Bulut Emine Bulut’un tek hayali devlet memuru olmak istediğini ifade etti.

Anne Bulut bu konu hakkında şu sözleri sarfetti:

"Nereye giderse gitsin erkek gibiydi benim çocuğum. Çocukluğu hep güzel geçti. Ama çocuğu gibi onu da özel yetiştirdik. Çok iyi bir çocuktu. Okulda hiç dövüşmezdi, şikayet gelmezdi çocuğumdan. Başarılıydı, çok efendiydi, çalışkandı.

Hep teşekkür takdir alırdı. Hep devlet işine girmek istiyordu. Halen dışarıdan üniversite okuyordu. Bilgisayar kursuna gidiyordu. Devlet işine girmek istiyordu. Hayalinde hep oydu."

Anne Fadime Bulut kızlarına evde müdür diye hitap ettiklerini ifade ederek şöyle konuştu:

"Evimin müdürüydü. Çalışıyordu, adı da müdürdü. Evimin her şeyini o yapardı. Evimin direktörü oydu. Daha doğrusu bizi yöneten oydu. Babayı, kardeşlerini yöneten oydu. Müdürdü hep. Müdür koymuştum adını.

Babasını doktora götürürdü, anneyi doktora götürürdü. Mahallemiz bile biliyor. Hepimizin çaresi oydu. Namazını hiç bırakmazdı. Kur’an-ını okurdu."

Yorumlar (1)
Fatih 3 ay önce
Bu yaş şartları Allaha havale ettim hepinizi ben o yaşları geldim coktanda geçtim ozamanda vatandaş deilmisim şimdide bahaneler mis stratesiymis deyip aldattilar gecmisimden bugüne kadar haram olsun yaş 40 dedi hala devletimin zerre menfaatini görmedik ki öyle aileler varki 3 4 kişilik aileler hepside devlet in bi kulpundan tutmuş oylede varki bizim gibi 3 kardes hepimizde evli üçer dorder nüfus sahipleri devletimden zerre menfaat göremedim göremedik yediimizden ictiimize yıllardır vergi aldın ama ne verdin birde hiç olmamasına rağmen helal etmiyorum iki cihandada elimiz yakanizda olacak soguttunuz vatanimdan yazıklar olsun adalet ya Rab adalet okumusmus hersey bahane bir kılıf onun için dünyada ilk besyuzdede bir üniversite yok olsa böyle olmaz haram olsun haram