Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı- Süleyman Kılınç kimdir?

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı olarak Süleyman Kılınç'ı gösterdiklerini açıkladı. Peki Süleyman Kılınç kimdir?

Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı- Süleyman Kılınç kimdir?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, yerel seçimlerde  partisinin AdıyamanBelediye Başkanı adayının Süleyman Kılınç, olduğunu  açıkladı.

SÜLEYMAN KILINÇ KİMDİR?

Adıyaman'da Beyin ve sinir cerrahı olarak görev yapan Dr. Süleyman Kılınç 14 sene Adıyaman Tabipler Odası başkanlığı görevini yürütmüştür.

Süleyman Kılınç 24 Haziran seçimlerinde de Ak Parti'den milletvekili aday adayı olmak için başvurmuş ancak aday gösterilmemiştir. Süleyman Kılınç 11 yıldır Adıyaman Devlet Hastanesi'nde Beyin Cerrahisi uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE