Ak Parti bugün Milli Savunma Bakanı ile bir araya gelerek 'Yeni Askerlik Sistemi'ni görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün saat 21:00'da Ak Parti Grubu ile birlikte parti genel merkezinde toplanacak. Milli Savunma Bakanı Akar'ın da katıldığı toplantıda, yeni askerlik sistemi ele alınacak. AskerAlma Kanunu Teklifi'nin görüşüleceği toplantıda sistemin son hali şekillenmiş olacak.

Ak Parti bugün Milli Savunma Bakanı ile bir araya gelerek 'Yeni Askerlik Sistemi'ni görüşecek

Yeni askerlik sistemi ile ilgili flaş gelişme! Bugün AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Akar’ın katılacağı milletvekillerin de hazır bulunacağı kapalı grup toplantısı 21.00’de yapılacak.

Askeralma Kanunu Teklifi son halini alacak

Alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde partisinin milletvekilleriyle bu akşam saat 21.00'de kapalı grup toplantısında bir araya gelecek. Toplantıya, Milli Savunma Bakanı Akar da katılacak.

Basına kapalı gerçekleştirilecek toplantıda TBMM Genel Kurulunda görüşülen Askeralma Kanunu Teklifi'nin ele alınması bekleniyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 12:10
YORUM EKLE