AK Parti'li Yeşilyurt Belediye Başkanı Makam Araçlarını Toplattı

AK Parti'li Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar tasarruf tedbirleri kapsamında harekete geçti. Belediye Başkanı Çınar başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin makam araçlarını toplattı.

GÜNDEM 16.09.2019, 13:35
AK Parti'li Yeşilyurt Belediye Başkanı Makam Araçlarını Toplattı

Malatya'nın AK Parti'li Yeşilyurt İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çınar tasarruf tedbirleri kapsamıda bir talimat verdi. Çınar'ın talimatı sonrasında tasarruf tedbirleri kapsamında Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin makam araçları toplatıldı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar konu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. Sözcü'den Evren Demirdaş'ın aktardıklarına göre Çınar açıklamalarında tasarruf tedbirleriyle belediyeye ek gelir sağlamaya devam ettiklerini ifade etti.

BELEDİYE BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanı Mehmet Çınar açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra başlattığımız tasarruf tedbirleri kapsamında ki uygulamalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda belediye başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizin araçlarını toplayarak araç parkımıza çektik. Kamu kaynaklarının verimli kullanılması adına başlattığımız bu tür tedbirlerle makam aracı sayısını azaltırken, belediyemize ek gelir sağlayacak uygulama ve yöntemlere ara vermeden devam edeceğiz"

Yorumlar (2)
Bilir Kişi 1 ay önce
Tüm Başkanlardan Bekliyoruz inşAllah Tebrikler Başkan...
Hümeyra 1 ay önce
Işte istediğimiz şey. Tebrikler başkanım