'AK Parti Ömrünü Tamamladı' Sözlerine Naci Bostancı'dan Yanıt

'AK Parti ömrünü tamamladı' sözleri hakkında Naci Bostancı bir açıklama yaptı. Naci Bostancı yaptığı açıklamalarında halkın AK Parti'nin ömrüne ilişkin kararını çok net bir şekilde ortaya koyduğunu belirtti.

GÜNDEM 16.08.2019, 07:39
'AK Parti Ömrünü Tamamladı' Sözlerine Naci Bostancı'dan Yanıt

Eski AK Parti milletvekili Mehmet Metiner partisine yönelik çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Metiner açıklamalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yeni bir partinin kurulması gerektiğini yenilenmiş bir AK Parti'ye değil yeni bir AK Parti'ye acilen ihtiyaç olduğunu ifade etmişti.

AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise bu konu hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Bostancı açıkamalarında Metiner'in iyi niyetli bir değerlendirme yaptığını ifade etti.

BOSTANCI'NIN AÇIKLAMALARI

Naci Bostancı konu ile ilgili açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Yalnız partilerin ömürlerine ilişkin kararı halk verir. AK Parti, 600 milletvekili olan parlamentoda 295 milletvekili çıkarmış bir siyasi partidir. Dolayısıyla halkımız AK Partinin ömrüne ilişkin kararını halkımız çok açık bir şekilde ortaya koymuştur. AK Parti aynı şekilde kendi kusurlarını azaltmak, meziyetlerini çoğaltmak istikametinde Türkiye'nin bütün akıllarından faydalanma yolunda çabayla siyasal hayatına devam etmektedir. Mehmet Metiner bizim arkadaşımızdır, AK Partilidir. İyi niyetli bir değerlendirme yapmıştır."

Yorumlar (0)