AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'dan Bedelli Askerlik Bekleyenleri Üzecek Açıklama

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal katıldığı bir televizyon programında yapmış olduğu konuşmasında bedelli askerlik konusunda adım atılmasını bekleyen adayları üzecek açıklamalarda bulundu. Mahir Ünal'ın konuya dair açıklamalarını haberimizde aktarıyoruz.

GÜNDEM 28.04.2018, 22:53 29.04.2018, 10:51

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal katıldığı bir televizyon programında gündeme ve seçim konusuna dair açıklamalarda bulundu.

Mahir Ünal konuşmasında ayrıca bedelli askerlik bekleyen vatandaşları üzecek açıklamalarda bulundu. 

BEDELLİ ASKERLİK BEKLEYENLERİ ÜZECEK AÇIKLAMA

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal katıldığı bir televizyon programında bedelli askerlik konusunda Başbakan Binali Yıldırım'ın sözlerine dikkat çekerek "AK Parti'nin gündeminde bedelli askerlik yok. O sayın başbakanın kendi görüşü" ifadelerini kullandı. 

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM BEDELLİ ASKERLİK BEKLEYENLERİ SEVİNDİRMİŞTİ

Başbakan Binali Yıldırım erken seçim gündemine ilişkin yapmış olduğu açıklamalarında bedelli askerlik konusuna değinmiş ve bu konuda çok önemli açıklamalarda bulunmuştu. Başbakan Yıldırım konuya dair açıklamalarında, profesyonel orduya geçiş yapıldığını ve vatani görevini yapan askerlerin cepheye gönderilmediğini ifade etmişti. Bedelli askerlik konusunda olumlu ifadeler kullanan Başbakan Binali Yıldırım buradan gelecek paranın savunma sanayinde kullanılabileceğini açıklamıştı. 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'ta kendisine yöneltilen bedelli askerlik konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yapılacak görüşmeler sonrasında bir karar alınabileceğini ifade etmişti. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (7)
senay 1 yıl önce
bedelli askerlik ciksin
senay 1 yıl önce
bedelli askerlik ciksin.BEDELLI CIKSIN GEREKIRSE HEPIMIZ ASKERIZ HEP BERABER ASKERIZ..BEDELLI CIKSUNNNNN.Bedelli Askerlik ciksinnnn!!!!!!!
Tasiyici 1 yıl önce
Bedelli de neymis kardesim adam akıllı vatan görevinizi yapın önceliginizin bu olmasi gerekir bedelli cikacak zenginler bedel odeyerek askerlik yapacak peki durumu olmayanlari neden dusunmuyorsunuz...
Emre 1 yıl önce
Uzmeyin ve 92 dogumlularida kapsayacak bedelli cikarin lutfen calisarak vatanimiza hizmet edelim bizde
cCc 1 yıl önce
Vatansever bir millet vatani görevini bedelli yapmaz geri hizmet dahi olsa yapar. Calışarak vatana hizmet edilmez. Eline silah alıp nöbet tutmak için VATAN hainlerini temizlemek için gitmeniz gerekirken siz bedelli diyorsunuz....
Admin 1 yıl önce
Bedelli insAllah cikar o kadar madur insan goz ardi edilirse secimdede goz ardi olacak bi durum yasanacaktir malum meral aksenerde bu konuya sicak bakarak oy toplayacaktir bu konuda madur olan kisilerden.
Knnoz 1 yıl önce
Bedelli askerlik çıksın.