AK Parti torpil yaptı iddiası: İŞKUR’un aldığı 1250 kişi, AK Parti Ordu İl Teşkilatı’ndan

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından AK Parti'yi eleştirdi. Enginyurt, İŞKUR’un aldığı 1250 kişinin de AK Parti Ordu İl Teşkilatı’ndan olduğunu iddia etti.

GÜNDEM 05.01.2019, 07:30 05.01.2019, 01:08 probil
AK Parti torpil yaptı iddiası: İŞKUR’un aldığı 1250 kişi, AK Parti Ordu İl Teşkilatı’ndan

Cumhur İttifakı’nda yerel seçimlere birlikte giden iki parti görüşmelerini sürdürürken Ordu’dan dikkat çeken bir iddia geldi.

MHP’nin Ordu vekili Enginyurt, İŞKUR’un aldığı 1250 kişinin de AK Parti Ordu İl Teşkilatı’ndan olduğunu yazdı.

"BAŞKALARINA YAŞAMA HAKKI TANINMAMALI Kİ, ZAFER KOLAY OLSUN"

Enginyurt paylaşımında, “Ak Parti Ordu yeni il yönetimi, çok başarılı çıktı. 1250 kişi İş Kurdan işe alındı, maşallah bir tane başka partiden işe alınmadı. Doğrusu da bu zaten,31 Mart da seçim var. Yandaş, yoldaş korunmalı, başkalarına yaşama hakkı tanınmamalı ki, zafer kolay olsun. Zor be hacım, işin çok zor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Mert 7 ay önce
zaten bu bilinen bir şey şaşırmadım. ak parti kendi yandaşlarını belediyelerde işe yerleştiriyordu, bu resmen hak yemek. sorsan muhafazakar dindar adamlar bunlar.
Ayşe 7 ay önce
Diyecek bişey bulamıyorum afyon emirdagda ayni konudan muzdarip 6 aylik iş başvurusu için başvuru yapmaya gidiyoruz sordukları ilk soru partiye üye misin değilsen ve olmak istemiyorsan hiç şansın yok
Gunaydin 6 ay önce
Adamlar emekli olucak yakinda