AK Partili Hamza Dağ: Abdullah Gül Bu Harekete İhanet Edenlerden Biridir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ yapmış olduğu açıklamalarında AK Parti hareketine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Hamza Dağ konuşmasında ayrıca eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı.

GÜNDEM 19.08.2018, 22:59
AK Partili Hamza Dağ: Abdullah Gül Bu Harekete İhanet Edenlerden Biridir

İzmir'de Ak Parti İl Teşkilatı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin de katılımıyla Kurban Bayramı öncesi bayramlaşma töreni düzenledi. 

Tören kapsamında bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ gündeme dair konular hakkında görüşlerini aktardı. Hamza Dağ konuşmasında ayrıca Abdullah Gül'e yönelik çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. 

AK PARTİLİ HAMZA DAĞ'DAN ÇOK KONUŞULACAK ABDULLAH GÜL AÇIKLAMASI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ açıklamalarında eski AK Partili ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında çok önemli bir açıklamada bulundu. Abdullah Gül'ün AK Parti harekatının karşısında yer aldığını belirten Hamza Dağ, kendisi için hain ifadesini kullandı. İşte o açıklamalar;

"Abdullah Gül de bu harekete ihanet edenlerden birisidir. Son aday olacağı güne kadar parti kurucusudur, büyüğümüzdür diye sesimiz çıkmadı. Ama Recep Tayyip Erdoğan karşısına CHP- İYİ Parti- HDP İttifakı'nın adayı olarak çıkmayı düşünecek birisi haindir"

DOLAR NE OLACAK SORUSU

Hamza Dağ konuşması sırasında ayrıca ekonomiye dair değerlendirmelerde bulundu. Bu kapsamda kendisine sorulan 'Dolar Ne Olacak?' sorusuna yanıt veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ bu yükselişin ekonomiden kaynaklı olmadığını vurgusunda bulundu. 

''Doların hangi sebepten kaynaklandığını çok açık görüyoruz. Bu ekonomik göstergeler noktasında var olan bir husus değil. Bu ülke dünyada en hızlı büyüyen ülke. İçinde bulunduğumuz dönem turizm açısından son 10 yılın en iyi dönemi. Makro dengelerde sorun yok. Acaba böyle bir operasyon neden kaynaklanabilir?''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)