Akit Gazetesi haber müdürü Murat Alan'a şok saldırı! Bıçaklar ve beyzbol sopaları havada uçuştu! Murat Alan kimdir?

Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan'a öğle saatlerinde cuma namazına gitmek için evinden çıktığı sırada darp edildi. Bıçaklı ve beyzbol sopalı 3 kişi tarafından saldırıya uğrayarak beyin travması geçiren Alan hastanede müşahade altında tutuluyor.

Akit Gazetesi haber müdürü Murat Alan'a şok saldırı! Bıçaklar ve beyzbol sopaları havada uçuştu! Murat Alan kimdir?

Türk askerine yaptığı 'eşek' benzetmesi ile tepkileri üzerine çeken Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan saldırıya uğradı. 

Beyin travması geçirdi

Öğle saatlerinde cuma namazına gitmek üzere evinden çıktığı sırada darp edilldi Beyin tramvası geçiren Alan, müşahade altında tutuluyor. 

O açıklamayı yapmıştı

Son olarak yaptığı "Generalleriniz hepsi Erdoğan'ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşşek gibi saf tutacaklar." sözleri ile gündem olan Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan, darp edildi.

Bıçaklı ve beyzbol sopalı saldırganlar

Bıçaklı ve beyzbol sopalı 3 saldırganın kiralık olduğu düşünülen bir araç içinden çıktığı belirtildi.

Murat Alan kimdir?

Akit gazetesinde Kenan Kıran'dan boşalan Haber Müdürlüğü görevine getirilen Murat Alan 2006 yılından bu yana Akit'te çeşitli kademelerde görev almıştır. Alan daha önce gazetenin İstihbarat Müdürü'ydü. Son olarak MİT TIR'larına ilişkin fotoğrafları yayınlayarak Paralel Yapı'nın önemli isimlerinin tutuklandığı süreci başlatmıştı. Akit TV'de yayınlanan araştırmacı gazetecilik programı Arka Plan'ın da sunuculuğunu yapan Murat Alan ayrıca Uluslararası Medya Enformasyon Derneği'nin (UMED) Disiplin Kurulu Üyesi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 19:50
YORUM EKLE