Ali Babacan, Saadet partisine mi katılıyor? Karamollaoğlu ve Ali Babacan'dan ilk açıklama!

Yeni parti iddiaları ile gündeme gelen ve sonrasında Ak Parti’den istifa eden Ali Babacan’ın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile yapacağı toplantı merak konusu olmuştu. Karamollaoğlu ve Babacan’ın bir araya gelmesinin ardından Babacan Saadet partisine mi katılıyor? Sorusunu gündeme getirmişti. Babacan ve Karamollaoğlu’dan açıklama geldi.

GÜNDEM 02.10.2019, 18:38
Ali Babacan, Saadet partisine mi katılıyor? Karamollaoğlu ve Ali Babacan'dan ilk açıklama!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ‘Türkiye’nin Geleceği İçin Lider Ziyaretleri’ kapsamında, Ali Babacan ile görüşme yaptı. Kritik görüşmenin ardından Karamollaoğlu ve Babacan basın mensuplarına açıklamada bulundu.

BAŞARILAR DİLİYORUM

AK Parti'den ayrılarak yeni parti kurma hazırlığı yapan Babacan ile görüşen Karamollaoğlu, “Ülke ve bölgemizin içinde bulunduğu şartları ele aldık. Derdimiz ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kurtulması. Bunun için hepimizin diyaloğa ihtiyacımız var. Sayın Babacan’a çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ile görüşme yapacağı gündeme gelen ve Saadet Partisi’ne katılacağı iddia edilen Ali Babacan, bir saat 45 dakika süren Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu görüşmesi sonrasında, “Ülkenin ve bölgenin içinde bulunduğu durumu durumu ele aldık. Bizim parti çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Başlattığımız çalışmalar ile ilgili ilk elden kendilerine bilgi verdik, görüşlerini aldık” dedi.

Yorumlar (0)