Amazon Türkiye Tarafından Merhaba Mesajı ! Resmi Olarak Faaliyete Başladı

Geçtiğimiz dönemde Amazon Türkiye'nin Türk pazarına gireceği belli oldu. Bu gelişmelerin ardından Amazon Türkiye'nin hizmet sunacak hesabından bir mesaj yayımlandı. Bu kapsamda Amazon Türkiye resmi olarak faaliyete başlamış oldu. Detaylar haberimizde...

GÜNDEM 19.09.2018, 12:06
Amazon Türkiye Tarafından Merhaba Mesajı ! Resmi Olarak Faaliyete Başladı

Geçtiğimiz dönemde Dünyanın en zengin ismi Jeff Bezos'un e-ticaret devi Amazon'un Türkiye'ye geleceği belli olmuştu. Amazon tarafından yaz aylarında faaliyete başlanması planlanıyordu ancak Türkiye operasyonlarına bir süre ara verilmişti.

Amazon, diğer yandan da İstanbul'dan eleman arayışına girmiş ve satış ve pazarlama pozisyonları kapsamında iş ilanlarını yayınlamıştı.

Bu sabah ise Amazon Türkiye'nin internet sitesine girenler erişim sağlayabildi ve Amazon Türkiye'nin merhaba mesajı ile karşılaştılar.  Amazon Türkiye tarafından yayımlanan merhaba mesajı ile Türkiye pazarında resmi faaliyet başlamış oldu. Merhaba mesajında ise şu ifadelere yer verildi:

AMAZON TÜRKİYE'NİN MESAJI

"Amazon.com'un kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye'deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün Türkiye'deki müşterilerimizin Amazon alışveriş deneyimlerini zenginleştirecek olan Amazon.com.tr'nin açıldığını duyurmanın gururunu yaşıyoruz."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)