Amerikalı Ünlü Komedyen Tim Conway, Hayatını Kaybetti! Tim Conway Kimdir?

Amerikalı ünlü komedyen Tim Conway'in hayatını kaybettiği öğrenildi. Tim Conway'in ölüm haberini menajeri açıkladı. 85 yaşında olduğu belirtilen ünlü komedyen uzun zamandır hastalık mücadelesi veriyordu.

Amerikalı Ünlü Komedyen Tim Conway, Hayatını Kaybetti! Tim Conway Kimdir?

Tim Conway'in menajeri Howard Bragman, yaptığı açıklamada, 85 yaşındaki komedyenin uzun zamandır hasta olduğunu ve bu sabah Los Angeles'taki evinde yaşamını yitirdiğini belirtti.

CBS televizyonunda 1967-1978 yılları arasında yayınlanan "The Carol Burnett Show" ile tanınan Conway, 4 Emmy Ödülü kazanmıştı.

TIM CONWAY KİMDİR?

Thomas Daniel "Tim" Conway Amerikalı aktör, yazar, yönetmen ve komedyen. 1960'ların II. Dünya Savaşı durum komedisi McHale'nin Donanması'nda beceriksiz Ensign Parker'ı canlandırdı,

1970'li yılların çeşitliliği ve eskiz komedi programı olan Carol Burnett Show'da başrol oynadı ve Dorf dizi komedi filmlerinde baş karakter olarak görev yaptı.
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE